Welcome

Pubg Oyunun Hile Şifreleri  

Pubg Oyunun Hile Şifreleri

Pubg özellikle son dönemlerde oldukça popüler olan oyunlardan biridir. Oyun ilk çıktığı zamanlarda hemen herkes bu oyunu oynamaktaydı. Pubg bu kadar ilgi görünce daha sonra bilgisayardan da oynanmaya başlamıştır. Oyun hem mobil olarak hem de bilgisayar üzerinden oynanabilmektedir. Oyunu oynayan kişiler ise kendi aralarında konuşabilmektedirler.

Oyun grup halinde oynanabildiği gibi tek başına da oynanabilmektedir. Oyunun amacı ise kişilerin oyundaki düşmanlarını kendisi ölmeden öldürebilmesidir. Oyunu seven kişiler pubg oyununda daha başarılı olabilmek için oyunun hilelerini de öğrenmek istemektedir.

Pubg UC Hilesi

Pek çok kişi pubg mobile hileleri merak etmektedir. Bunlardan en çok kullanılan ve araştırılan ise Pubg Uc hilesidir. Pubg oyununu piyasaya süren firma yabancı bir firmadır. Bu sebeple oyunda eşya almak için kullanılan paraların ismi Uc olarak adlandırılmaktadır. Oyun içerisinde uzun süre oyunu aktif bir şekilde oynayarak da para kazanmanız mümkündür. Fakat bu oldukça uzun sürer ve zahmetlidir. Uc hilesi olduğu için de bu şekilde bir yöntem izlemeye hiç gerek yoktur. Pubg mobil hile satın al

Pubg oyununda başarı edinmiş pek çok kişi Uc hileleri ile oyunu oynayan kişilerdir. Uc için hile yapmadan satın almanız da mümkündür.

Dünya’nın En Popüler Oyunu Pubg

Pubg oyunu piyasaya sürüldükten sonra pek çok farklı oyun da piyasaya sürülmüştür. Fakat hiç biri Pubg kadar çok popüler olmamıştır. Zaman geçse de bu oyunun hafızalardan silinmeyeceği şimdiden bellidir. Pubg mobile hile de bu sebeple en çok araştırılan konudur. Apex legends hile satın al

Oyun içinde pek çok şey oyunun para birimi olan Uc ile sağlanmaktadır. Bu para birimi ile oyunda ilerleyebilir ve karakterinize yeni eşyalar alabilirsiniz. Bu sebeple Uc oldukça önemlidir.

Pubg Oyunu Neden Bu Kadar Çok Seviliyor?

Pubg oyunu yayınlandığı ilk günlerden beri oldukça ilgi görmektedir. Her 3 kişiden 2’sinin telefonunda bu oyunun olduğunu görmeniz mümkündür. Peki, pubg oyunu yayınlandığı ilk günden beri neden bu kadar çok sevilmiştir. Pubg hile satın al

  • Pubg oyununun grafikleri ile oyunun animasyonları çok gerçekçi bir şekilde kurgulanmıştır.
  • Oyunda herkes istediği kıyafeti kolay bir şekilde seçebilmektedir.
  • Oyunun haritası oldukça ayrıntılı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple de oyunculara kolaylık sağlamaktadır.
  • Oyunun bir kurgusu vardır. Yani oyunlar belli bir akış içerisinde ilerlemektedir.
  • Oyuncular her ülkeden ya da şehirden istedikleri gibi oyuna dâhil olabilmektedirler.

Pubg Mobile Hile

Pubg oyunu sürekli olarak online bir şekilde oynanabilen bir oyundur. Bu sebeple de oyuncuların oyunu oynayabilmesi için internetlerinin bulunması gerekmektedir.

Oyunun oynandığı cihazlar ise şu şekilde sıralanabilir. Android 5.1 ile üstü cihazlarda ve iphone da ise İOS 9.0 ve üstü sürümlerde oyun oldukça rahat bir şekilde oynanabilir. Pubg mobile oyununun bilgisayardan oynanabilmesi için emülatör gerekir. Oyunlarda daha etkili rakip olabilmek için mutlaka hilelerden yararlanılmalıdır. Pubg mobil emülatör hile

Pubg Mobile Bilgisayar Hileleri

Pubg mobile hile Pubg No Recoil Macro hilesi ismi ile de bilinmektedir. İnternette Pubg mobile hack hileleri de bulunmaktadır. Pubg oyununu piyasaya süren şirket ise hile konusunda oldukça sıkı çalışmaktadır. Oyunda hile yapanlar yakalandıkları zaman 10 yıl ban yerler. Yani oyunu 10 yıl süre boyunca oynayamazlar. Bu sebeple pubg oyununda hile yapmak isteyenlerin oldukça dikkatli olması da gerekmektedir.

No Recoil Macro hilesi ise diğer hilelerden farklı bir şekilde çalışan bir hiledir. Bu  hile donanım üzerinde çalışan bir hile olarak bilinmektedir. Bu hileyi yapabilmek için oyuncuların makro özellikli bir mousea sahip olmaları gerekir. Bu şekilde bir mouse edindikten sonra ayarlamaları yaparak hile kodunu girebilir ve hileyi kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. https://www.hileal.net/  hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *